Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Singapore Airlines na Vánoce

Milan  - Kuala Lumpur   na termín 14.12-30.12 za 530 EUR.

Je možné to posunout i na +- 1 den, také jde i se stopoverem v Singapuru.

V ceně je zavazadlo 25 kg + příruční.

530 není málo a ještě k tomu odlet  MXP, ale Vánoce...


snimek-obrazovky-2024-07-30-121321.png

1 Citovat

Volotea má výprodej

Praha - Lyon, Nantes, Boloňa, Florence od 39 EUR zpáteční. 

Chce to megavolotea členství. Ale teď mají novinku: na 15 dní můžeme to vyzkoušet, pak píšou, že kdykoliv to i zrušíme, bez poplatku. osobně jsem to nezkoušel.

A Praha - Lyon na prodloužený víkend 11-14. října za 38,- eur vypadá dost zajímavě. 


snimek-obrazovky-2024-07-30-152024.png

0 Citovat

AirBaltic má zase akci.

0 Citovat

romancient napsal(a): Chce to megavolotea členství. Ale teď mají novinku: na 15 dní můžeme to vyzkoušet, pak píšou, že kdykoliv to i zrušíme, bez poplatku. osobně jsem to nezkoušel.
Tohle není nic nového. To měli i před dvěma lety. Osobně vyzkoušeno. Letenka se tak dá koupit, členství hned zrušit. Pokud to stihneš proletět do 15 dnů, zůstanou i fičury letenky. Poté ubyde prioritní nástup a zavazadla nebo jaké jsou teď výhody členství, ale usazení vedle sebe zůstalo.

1 Citovat

Jsem s nimi lítal ještě před covidem a tehdy to nebylo, nebo neviděl jsem to.

0 Citovat

J0x napsal(a):

AirBaltic má zase akci.

 

Díky.  Praha - Helsinky 25-28. října se zahrnutím státního svátku za 145 eur to by šlo.

0 Citovat

Romancient:

Singapore Airlines na Vánoce

Tuhle letenku mám na únor za podobné peníze. Na přískok pro pražáky do Milána super (Easyjet za cenu vlak/bus do Vídně a 2x rychlejší) Já to využiji na cestu po Thajsku. Kuala je super startovací místo na thajské ostrovy a paradoxně je to i na ty andamanské blíže, než z Bangkoku. Navíc ubytování v Kuala poměr cena/výkon jsou neskutečná pecka.

Dík.

3 Citovat

Saudia Airlines až 50% sleva na letenky, celý podzím.

Města: Dubaj, Milán, Nairobi, Jakarta, Istanbul, Mauricius, Paříž, Addis Abeba, Manila, Bangkok a další.

  • This offer applies to both round-trip and one-way tickets for Guest Class and Business Class tickets.
  • Seats are subject to availability, and the offer may not be applicable on all flights.
  • Booking Period: from 18 August to 31 August, 2024.
  • Travel Period: from 01 September – 30 November, 2024.
  • Exclusions: Discounts do not apply to taxes and surcharges. This offer cannot be combined with other promotions or discounts unless specified.

 

www.saudia.com/en-SA/campaigns/C100122

1 Citovat

Do Vídně už nelétají, že?

1 Citovat

Michale, těžko říct. Neměl jsem hodně času ani chuti toto detailně zkoumat. 
Vím, že z Vídně mají pár letu a dokonce i několik zajímavých destinaci, ale u nich na webu jsem nic nenalezl…

0 Citovat

Akce od  AJet

Letenky mezi Evropou a Tureckem, pouze jednosměrné, takže jako kombinace k něčemu nebo open-jaw.

Vztahuje se na cesty od 22.8 do 24.10

Pro nás nejzajímavější:

Berlín/Vídeň - Istanbul 1/5 eur + daně

Berlín/Vídeň - Ankara 1/5 eur + daně

 

Více info u nich na webu 

http://www.ajet.com/en/media/pre...-eur-taxes

1 Citovat

Našel někdo nějaký termín za tu cenu do Turecka? 

1 Citovat

dival jsem se na Berlin a tam nic..ale hledal jsem jen ct - pa odlety

0 Citovat

klasický Turek...

 

 

takže akce je  v podstatě o ničem.


snimek-obrazovky-2024-08-22-110411.png

2 Citovat

Praha - Košice
SO 12. 10. 6:00 - PO 14. 10. 20:30
Ryanair 1310kč
Super časy odletů na podzimní prodloužený víkend


vystrizek.jpg

0 Citovat

Turecký lowcost Pegasus začal rozesílat personalizované akce účastníkům svého věrnostního programu BolBol.

Už přišlo někomu: -40 % na všechny lety, -40 % na lety do Skandinávie a -30 % na lety na Kavkaz.

 

 

Takže je na čase koukat do spamu a reklam v mailu 😉


img-4411.jpeg

0 Citovat

taky to tam mam, jen pres Istanbul do Skandinavie se me nechce..pokud by tambyla nejaka klasika do Kyrgistanu nebo do Iranu tak by to bylo lepsi:)

0 Citovat

Funguje vam vyhledavani na Pegasusu? Stranka se mi tvari normalne, ale pokazde, kdyz zvolim destinaci, datum a dle castky neco vykliknu, tak mi to hodi tohle: 

Sorry! Sorry, the flights you are looking for are temporarily not listed. Please try again later. 

 

U všech destinací, všech datumů.

0 Citovat

Mne funguje, aj zľavu dáva.

0 Citovat

lucii.cr napsal(a):

Funguje vam vyhledavani na Pegasusu? 

Sorry! Sorry, the flights you are looking for are temporarily not listed. Please try again later. 

U všech destinací, všech datumů.

 

Je to normální, u nich to vidím pořad. Něco musím kouknout přes mobil, něco přes počítač. Občas je lepší to najít i přes skyscsnner, třeba datum letu s pak už přímo u nich. 
Jejich back-end oddělení mají vše hluboko v zadku.  

1 Citovat

Kdyby se někdo chtěl proletět s Fly Lili z KLV

✈KLV - BOJ - KLV 2.990 Kč
https://p.eximtours.cz/s-nkdx2m4t

Pokud by někdo měl zájem, můžeme to poskládat jako 

26.8. - 27.8./29.8.
KLV - BOJ - PRG


klv-boj.jpg

2 Citovat

OW Fly Lili JCL - BOJ 1.490 Kč

Velká pravděpodobnost že poletíte sami nebo s pár jednotkama PAX ;)
-
Lze koupit v kamenných pobočkách


lili.jpg

3 Citovat

AEGEAN  slibuje slevy do 50% na lety až do 31. března. 

Více informace přímo u nich:

www.aegeanair.com/flight-deals/o...nal-promo/

0 Citovat

EasyJet v appce láká na to, že zítra startuje prodej letního řadu 25. Většinou u něj platilo, že nejlevnější letenky byly hned ze začátku prodeje ...


screenshot-20240902-122621.png

3 Citovat

Ted jsou cca do zacatku cervna 2025.

0